TUL 2016 Veteraani- päivä Lappeenranta

31.5.2016

Miehet A-sarja
Miehet A-sarja
Miehet B-sarja
Miehet B-sarja
Naiset B-sarja
Naiset B-sarja
Naiset A-sarja
Naiset A-sarja

Lopputulokset

Veteraanipäivät Lappeenranta 30.-31.5.2016 Miehet

1.       Sintero, Moilanen ja Koivunen Karhupetankki

2.       Järvisalo, Ukkola ja Pöntinen Voikkaan Viesti

3.       Tiihonen, Andreev ja Mäkelä Voikkaan Viesti

4.       Myllylä, Nieminen ja Rantanen Uotilan Työväen Urheilijat

5.       Kylmänen, Metsä ja Lähteelä Jyväskylän Valo

6.       Kähärä, Vakkari ja Hokkanen Karhupetankki

7.       Leino, Salonoja ja Saliniemi Kalvolan Isku

8.       Kuusela, Niiranen ja Nenonen Anjalankosken Kuohu

9.       Nieminen, Sormunen ja Vaahtera Uotilan Työväen Urheilijat

10.   Vanhanen, Vanhanen ja Pöyhönen Keljon Viesti

11.   Nikulainen, Piitulainen ja Jokela Leppävaaran Sisu

12.   Derander, Orrain ja Kokkola Voisalmen Kunto

13.   Pajunen, Laitinen ja Parviainen Lempäälän Jyry

14.   Räsänen, Kauppinen ja Kosunen Jyväskylän Valo

15.   Vuolanen, Lilja ja Viljamaa Korson Kaiku

16.   Turpeinen, Nupponen ja Ukkonen Karhupetankki

17.   B1. Uschanov, Vilponen ja Pajuoja Kalvolan Isku

18.   B2. Koivunen, Roberts ja Kärkkäinen Karhupetankki

19.   B3. Saarinen, Pietilä ja Räsänen Karkkilan Urheilijat

20.   Meuronen, Mutikainen ja Viskari Taipalsaaren Riento

21.   Rinne, Vauhkonen ja Pihlajaniemi Leppävaaran Sisu

22.   Tuominen, Tuominen ja Urponen Uotilan Työväen Urheilijat

23.   Litmanen, Silvennoinen ja Kohonen Pääskylahden Vesa

24.   Ropponen, Autio ja Hellsten Karkkilan Urheilijat

25.   Niemi, Kärkäs ja Suominen Karkkilan Urheilijat

26.   Harinen, Salonen ja Koskenkorva Leppävaaran Sisu

27.   Lumikumpu, Marttelin ja Michelsson Vihdin Isku

28.   Mänttäri, Mänttäri ja Taipale Keljon Viesti

29.   Hämäläinen, Henttonen ja Putto Tainiokosken Tähti

30.   Kokkonen, Kyllönen ja Kaskinen Pääskylahden Vesa

31.   Pöppönen, Hiekkanen ja Venäläinen Vaajakosken Kuohu

32.   Lindfors, Nikander ja Juselius Karkkilan Urheilijat

33.   C1. Raatikainen, Saarinen ja Saarimäki Lappeenrannan Kisa Toverit

34.   C2. Joukainen, Esko ja Holopainen Karhupetankki

35.   C3. Maukonen, Pennanen ja Koski Jyväskylän Valo

36.   Rissanen, Juvonen ja Anttonen Simpeleen Vesa

37.   Rytkönen, Sauko ja Rekonen Keljon Viesti

38.   Penttinen, Penttinen ja Keskinen Keljon Viesti

39.   Venäläinen, Forsell ja Manninen Vaajakosken Kuohu

40.   Räsänen, Tuovinen ja Puikkonen Vaajakosken Kuohu

41.   Kaskela, Syrjänen ja Hurtta Karhupetankki

42.   Lairi, Haimila ja Haimila Lappeenrannan Kisa Toverit

43.   Eklund, Pirttikoski ja Sorsa Leppävaaran SiSu

 

Veteraanipäivät Lappeenranta 30.-31.5.2016 Naiset

1.       Laine ja Saarinen Kalvolan Isku

2.       Jokela ja Nikulainen Leppävaaran SiSu

3.       Kiiveri ja Pietilä Karkkilan Urheilijat

4.       Salonen ja Suutala Leppävaaran SiSu

5.       Järvisalo ja Ojonen Voikkaan Viesti

6.       Laakso ja Haikonen Leppävaaran SISu

7.       Pirttilahti ja Vauhkonen Leppävaaran SiSu

8.       Rissanen ja Lehtimäki Karhupetankki

9.       B1. Sorsa ja Harinen-Rinne Leppävaaran SiSu

10.   B2. Jämsä ja Koski Jyväskylän Valo

11.   B3. Esko ja Pakkanen Karhupetankki

12.   Turpeinen ja Hokkanen Karhupetankki

13.   Hänninen ja Kettunen Karhupetankki

14.   Varalahti ja Niemi Karkkilan Urheilijat

15.   Kaskinen ja Kokkonen Pääskylahden Vesa

16.   Syrjänen ja Pekkola Karhupetankki

17.    C1. Hirvikallio ja Saarimäki Lappeenrannan Kisa Toverit

18.   C2. Hirvonen ja Litmanen Pääskylahden Vesa

19.   C3. Michelsson ja Åhlström Vihdin Isku

20.   Venäläinen ja Weckman Vaajakosken Kuohu